نحوه محاسبه قیمت ها

روشهای ارسال کالا و نحوه محاسبه قیمت های ارسال

نظر به اینکه یکی از اهداف اصلی فروشگاه اینترنتی توپاز ارائه محصولات با بهترین قیمت و کیفیت بصورت کاملا شفاف میباشد، لذا از شما مشتری گرامی خواهشمندیم پیش از انجام خرید، توضیحات زیر را در مورد نحوه محاسبه قیمتهای ارسال و روشهای ارسال مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که وزن محصولات بصورت تقریبی میباشد.

روشهای ارسال کالا

1.پست سفارشی: در این حالت زمان ارسال 2 تا 5 روز پس از تحویل مرسوله به شرکت پست خواهد بود که برای محصولاتی که گرما و مرور زمان تاثیری بر آنها ندارد بسیار مناسب است.

2.پست پیشتاز: در این حالت زمان ارسال 1 تا 3 روز پس از تحویل مرسوله به شرکت پست خواهد بود لذا به دلیل سرعت بالاتر پست پیشتاز در ارسال کالا توصیه میشود در مورد محصولاتی مانند شیرینی که ممکن است در اثر گرما و مرور زمان تازگی خود را از دست بدهند از این پست استفاده شود .

3.باربری: در این حالت زمان ارسال تقریبا 1 تا 3 روز پس از تحویل مرسوله به باربری خواهد بود که فاصله تا شهر مقصد عامل تعیین کننده ای در مدت زمان ارسال خواهد بود. باربری بیشتر برای بارهای با وزن بالا توصیه می شود.

نحوه محاسبه قیمتهای ارسال

هزینه پست که از طریق تعرفه شرکت پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه شده که این قیمتها  طی قراردادی که بین توپاز و اداره پست بسته شده بسیار کاهش پیدا کرده بگونه ای که هزینه پست سفارشی برای هر کیلوگرم 5850 تومان و به ازای هر یک کیلوگرم مازاد 1500 تومان به مبلغ اولیه اضافه میگردد.در پست پیشتاز برای هر کیلوگرم 8430 تومان و به ازای هر یک کیلوگرم مازاد 3000 تومان به مبلغ اولیه اضافه میگردد .

هزینه باربری هم متغیر است و جدول و استاندارد تعیین شده ندارد به همین دلیل ما از گزینه پسکرایه استفاده کردیم تا کرایه در زمان تحویل کالا به مشتری گرفته شود ناگفته نماند که اگر تعداد و وزن مرسوله ها ارسالی بالا باشد بهترین انتخاب باربری است چون در تعداد بالا هزینه ارسال بسیار پایین خواهد بود.

توجه:

به همه فاکتورهای صادر شده از فروشگاه توپاز مبلغ 3000 تومان هزینه خدمات اضافه میشود که این مبلغ بابت هزینه حمل ،نگهداری و بسته بندی محصولات می باشد البته که مجموع این هزینه ها بسیار بیشتر از این مبلغ می باشد ولی ما برای حسن انجام کار و ایجاد حس اعتماد بین مشتریان گرامی قدری ازاین هزینه کاسته ایم ضمنا توجه داشته باشید که این مبلغ برای هر فاکتور نهایی اضافه می گردد نه برای هر قلم فاکتور ؛ بدین معنی که اگر فاکتور شما شامل ده قلم کالا باشد این مبلغ بر روی ده قلم سرشکن خواهد شد.

با سپاس فراوان

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *