درباره توپاز

گروه توپاز با هدف ایجاد یک کسب و کار اینترنتی موفق در حوزه تجارت الکترونیک در سال 1396 پا به این عرصه گذاشت و از همان ابتدای کار سعی بر آن داشت تا با فراهم آوردن بستر مناسب زمینه اشتغال جوانان فعال در این زمینه را بوجود آورد؛ لذا جهت پیشبرد این اهداف بلند مدت زمینه همکاری با نیروهای متخصص در زمینه طراحی وب بوجود آمد و وب سایت توپاز طراحی و پیاده سازی شد تا گروه توپاز اولین کسب و کار اینترنتی خود را در زمینه فروش صنایع دستی و سوغات استان یزد شروع نماید.

توپاز در اولین مرحله از این پروژه با بهترین تولیدکنندگان و تامین کنندگان سوغات استان مکاتبه و با عقد قرارداد با آنها زمینه را فراهم آورد تا بتواند در قالب یک چارچوب استاندارد و منظم اقدام به فروش این محصولات نماید.

اقلام قابل فروش در فروشگاه اینترنتی توپاز شامل:

  1. شیرینی یزدی
  2. ظروف مسی
  3. ترمه
  4. منسوجات(شامل:روفرشی، دستمال یزدی،چادرشب،شمد،دارایی و …)
  5. حلواارده و ارده و روغن کنجد
  6. قند و نبات
  7. نون خشک
  8. سفال
  9. زیلو
  10. حنا و روشور یزدی

ما در این پروژه تمام توان و سعی خود را بکارگرفته ایم تا محصولاتی را عرضه کنیم که هم از لحاظ کیفی بالاترین کیفیت را داشته و اصالت آنها مورد تایید باشد و هم از لحاظ قیمت بهترین قیمت را داشته باشد؛ لذا با صرف هزینه زیاد و بکارگیری نیروهای ماهر و متخصص به این مهم دست یافته ایم.

توپاز همیشه مشتری مداری و اعتماد و اطمینان کاری را اولویت کار خویش قرار داده است بگونه ای که با فراهم آوردن زمینه بازگشت کالا ، تضمین قیمت و کیفیت کالا، مشاوره در زمینه خرید کادو و روشهای ارسال کم هزینه نهایت تلاش خود را جهت جلب رضایت، اعتماد و آرامش خاطر مشتری انجام داده است.

امید آن می رود که با جلب رضایت شما مشتری عزیز مجموعه توپاز روند رو به رشد خود را ادامه داده تا بتواند با تکیه بر اعتماد ایجاد شده از طرف شما به اهداف بلند مدت خود دست یابد.

راه های تماس با توپاز

شما می توانید از طریق تلفن03538346543 و یا با استفاده از نرم افزار پشتیبانی آنلاین از سایت که  درپایین صفحه سمت راست می باشد با ما در ارتباط باشید.

با سپاس فراوان

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *